Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Quality Control - Insulation Inspector

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

  • Egersund, Norwegia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Na potrzeby realizacji projektu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Insulation Inspector z cert. Frosio

  • Projekt zlokalizowany jest na terenie Norwegii (Egersund).

Nasze wymagania

  • obowiązkowo certyfikat FROSIO (level 1-3) - izolacja, mile widziany FAGBREV,

  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • sumienność, punktualność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na długoterminowym projekcie,

  • dogodny system rotacyjny,

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stałą opiekę koordynatora na czas trwania projektu.

Yabimo Sp. z o.o.

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego: INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Przewiń do profilu firmy