Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Quality Control Manager

SDV Polska Sp. z o.o.O firmie

SDV Polska Sp. z o.o.

Wincentego Rzymowskiego 31

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór jakościowy nad wszystkimi produktami w całym obszarze działalności firmy / Monitoring product quality requirements for all our business;

  • Komunikowanie się z Klientem / Communication with our client;

  • Odpowiedzialność nad całym procesem kontroli produktów we wszystkich kategoriach / Responsibility of all Quality Control process of all our categories;

  • Rekomendowanie potrzebnych modyfikacji w trakcie procesu produkcyjnego / To recommend adjustments whenever required during the production process;

  • Podróżowanie na Daleki Wschód zgodnie z wymaganiami firmy / To travel to the Far East whenever required by our company.

Nasze wymagania

  • Dyplom Inżyniera Włókiennictwa / Textile Engineer Bachelor’s degree;

  • Ponad 3 letnie doświadczenie w obszarze tekstyliów / Experience in textiles area more than 3 years;

  • Doświadczenie w produkcji odzieży / Previous experience in production or manufacturing;

  • Umiejętność monitorowania wymagań jakościowych produktów / Skilled in monitoring product quality requirements;

  • Zdolność koordynacji pracy naszej firmy, dostawców i klienta / Ability to coordinate work of our company, suppliers, and our client;

  • Wiedza w temacie inżynierii chemicznej, przemysłowej i mechanicznej / Knowledge of chemical, industrial, and mechanical engineering;

  • Doświadczenie w kwestiach raportów z testów oraz z inspekcji u dostawców / Familiarity with tests and inspections reports;

  • Znajomość norm i zrozumienie danych naukowych i technicznych / Understand regulatory compliance and being skilled in understanding scientific and technical data;

  • Silne poczucie obowiązku owocujące wydajną pracą / Strong sense of duty resulting in delivering efficient work.

To oferujemy

  • Umowę o pracę / An employment contract;

  • Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i wkładu pracy / Remuneration depending on the experience, skills and work income;

  • Pracę w międzynarodowym i kreatywnym zespole / Work in an international and creative environment;

  • Możliwości profesjonalnego rozwoju / The oportunities for professional development;

  • Opiekę medyczną / Health care.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

SDV Polska Sp. z o.o. dynamiczna firma międzynarodowa z branży tekstylnej z siedzibą w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy