Oferta pracy

Quality Control Specialist (FMCG)

OTCF S.A. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpieczeństwa i dbanie o jakość produktów spożywczych

  • zlecenie badań przed i poprodukcyjnych oraz analiza wyników

  • prowadzenie procesu reklamacyjnego

  • przeprowadzanie audytów u dostawców

  • ścisła współpraca z działem kupieckim, technologicznym i marketingu w zakresie produkcji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu audytów u dostawców

  • udział we wdrażaniu produktów marki własnej na rynek

  • znajomość przepisów związanych z bezpieczeństwem żywności i opakowań

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • gotowość do podróży służbowych (związanych z wizytacją w fabrykach)

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

OTCF S.A.

Rok 2021 zapisze się w historii OTCF S.A. jako rok intensywnego rozwoju. Przed nami wiele ciekawych projektów, które realizujemy dla marek 4F, Outhorn, Under Armour i SportStyleStory. Chcesz być tego częścią? Zapoznaj się z naszymi ofertami i dołącz do naszego zespołu. Pierwsze okrążenie zaczyna się właśnie TERAZ!  #WeMakeaTeam Masz doświadczenie w przeprowadzaniu audytów u dostawców? Brałeś udział we wdrażaniu produktów marki własnej na rynek? Komunikujesz się w języku angielskim? Znasz przepisy związane z bezpieczeństwem żywności i opakowań? Jesteś otwarty na nowe wyzwania i projekty? Świetnie! Wygląda na to, że to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy