Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Quality Coordinator

PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o.O firmie

PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 47

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji jakościowej w języku polskim i angielskim

  • przygotowywanie deklaracji zgodności

  • rozpatrywanie reklamacji

  • sporządzanie dokumentów dla kluczowych klientów

  • audyty u kooperantów

  • współpraca z różnymi działami drogą mailową i telefoniczną w języku polskim i angielskim

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoka kultura osobista

  • doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji na wszystkich poziomach w organizacji

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie badań śladu węglowego oraz zrównoważonego rozwoju

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej renomie

  • pracę na pełen etat

  • możliwość wykorzystania znajomości języków obcych

  • udział w dynamicznym rozwoju działalności firmy

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie

Nordic Houseware Group to międzynarodowy producent artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, jeden z liderów w swojej branży w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem działalności, poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko: Quality Coordinator.

Przewiń do profilu firmy

About the company

Nordic Houseware Group is the holding company of Room Copenhagen and Plast Team – and is a leading European manufacturer of playful, innovative and functional houseware products.

Plast Team is the manufacturer of plastic household products for more than 25 years, and holds a leading position in Northern Europe within design, product development and manufacturing of plastic products for the home in the product categories Storage, Kitchen, Cleaning and Laundry.

Room Copenhagen is a specialist within brand extension, and holds licensing agreements with some of the world’s most well-known and loved brands such as LEGO and Crayola. Room Copenhagen’s lifestyle products allow consumers all over the world to engage with their favourite brands on more levels of daily life.