Quality Director

Decora S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 12 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami zapewnienia jakości, kontroli jakości i zarządzania system jakości procesów w organizacji - 3 zakłady produkcyjne oraz centrum dystrybucji,

  • przygotowywanie i reprezentowanie firmy podczas audytów certyfikacyjnych,

  • nadzór nad systemem audytów wewnętrznych i zewnętrznych,

  • standaryzacja procesów kontroli jakości produktów oraz zarządzania jakością produktów w obszarach zakładów produkcyjnych,

  • nadzór nad realizacją norm systemu jakości we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy,

  • odpowiedzialność za realizowane procesy reklamacji,

  • raportowanie do zarządu KPI z obszaru jakości,

  • organizowanie i planowanie pracy działu jakości,

  • zarządzanie podległym zespołem – motywowanie, delegowanie zadań, rozwój kompetencji.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze kontroli i zapewnienia jakości oraz Lean management

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – wymagane wykształcenie inżynierskie,

  • bardzo dobra znajomość narzędzi, wymogów i zasad zarządzania jakością,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min poziom B1/B2),

  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym programu Excel) - mile widziana znajomość program SAP R/3 - MM,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność planowania pracy oraz sprawność w organizacji zadań,

  • umiejętność zarządzania zespołem oraz umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska

  • ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę,

  • perspektywę rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • liczne kursy i szkolenia (w tym kursy językowe),

  • prywatną opiekę medyczna finansowana przez pracodawcę oraz kartę Multisport,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia grupowego,

  • Dofinansowanie choinkowe.

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje