Quality Engineer

VTS Sp. z o.o.

Aleja Grunwaldzka 472A

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów problemowych z zakresu zapewnienia jakości wyrobów celem doskonalenia jakości dostarczanych wyrobów

  • prowadzenie spotkań oraz projektów problemowych

  • wdrażanie niezbędnych narzędzi jakości w zakładzie

  • analiza przyczyn reklamacji oraz prowadzenie statystyk związanych z reklamacjami od klientów

  • regularne analizy poziomu jakości dostawców i powtarzających się błędów oraz definiowanie działań korygujących z tym związanych

  • definiowanie poziomów kontroli jakości dla materiałów

  • prowadzenie statystyk i analizy niezgodności wewnętrznych celem definiowania działań doskonalących

  • raportowanie i analiza trendów zmian kosztów złej jakości

  • przygotowywanie i wdrażanie planów jakości

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości w firmie produkcyjnej, doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych

  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych

  • doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wyższe wykształcenie techniczne

  • gotowość do wyjazdów służbowych i podróży międzynarodowych

  • bardzo dobra znajomość pakietu office

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Udział we wdrażaniu nowych produktów oraz zmian w istniejących produktach na międzynarodowym rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System świadczeń pozapłacowych

  • Wspólne celebrowanie chwil ważnych dla Ciebie i dla firmy

  • Życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Dołączając do naszego zespołu

  • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności

  • Stajesz się częścią międzynarodowego zespołu w Polsce z opcją kreowania standardów globalnych

  • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze

  • Możliwość awansu w strukturach Grupy w dowolnym zakątku globu

  • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie.

Jesteśmy VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy