Oferta pracy

Quality Engineer

DanfossO firmie

Danfoss

Chrzanowska 5

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie niezgodności wewnętrznych

  • Zapewnienie ciągłości produkcji w kontekście spełnienia kryteriów jakościowych dla podległego obszaru

  • Współtworzenie dokumentacji FMEA i CP

  • Relację z dostawcami – kwalifikowanie nowych komponentów i dostawców (PPAP) oraz adresowanie reklamacji

  • Współpracę z klientami w obszarze reklamacji z rynku

  • Opracowywanie zestawień i podsumowań dla podległego portfolio

  • Monitorowanie i podejmowanie działań dla przydzielonego KPI/PPI

Nasze wymagania

  • Specjalista w swojej dziedzinie z bardzo dobrą organizacją pracy oraz umiejętnością komunikowania się na każdym poziomie organizacji.

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. dwuletnie doświadczenie pracy w dziale jakości

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu: niezgodności wewnętrznych, reklamacji od klientów, adresowaniu reklamacji do dostawców,

  • Znajomość i praktyczna umiejętność przeprowadzania procesu PPAP

  • Znajomość narzędzi jakościowych (APQP; MSA; SPC; FMEA, CP, 8D)

  • Znajomość wymagań ISO/IATF 16949

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Umiejętność analitycznego myślenia i orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP – będzie dodatkowym atutem

Danfoss

Danfoss oferuje ciekawe i pełne wyzwań stanowisko w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Do naszej siedziby w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy Inżyniera Jakości, który będzie odpowiadać za nadzór nad przestrzeganiem wymagań jakościowych w podległym obszarze, przeprowadzanie analiz przyczynowo-źródłowych, rozwiązywaniem problemów jakościowych oraz wdrażanie nowych inicjatyw projakościowych.

Jeśli lubisz wyzwania to czekamy na Twoją aplikację!

Umowa na czas określony – do końca sierpnia 2021 r. (31.08.2021 r.)

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy