Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Quality Engineer - Inżynier ds. Jakości

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.

57

Ostaszewo (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu wraz z pozostałymi wydziałami odpowiedzialnymi za produkcję;

  • Identyfikacja, analiza i wdrożenie działań naprawczych dla każdego problemu napotkanego podczas procesu produkcyjnego;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych: reklamacyjnych, wewnątrz procesowych i części od dostawców;

  • Udział we wdrażaniu działań naprawczych wraz ze standaryzacją procesów;

  • Wsparcie jakościowe dla produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Preferowane kierunki wykształcenia : Mechaniczne, Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria materiałowa lub Inżynieria procesowa;

  • Mile widziani absolwenci studiów inżynierskich;

  • Mile widziane doświadczenie w dziale kontroli jakości w firmie produkcyjnej;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność raportowania;

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (perforowany język niemiecki);

  • Umiejętność pracy w zespole i utrzymania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną i bonus świąteczny;

  • Wprowadzenie i szkolenie umożliwiające wykonywanie zadań;

  • Przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem;

  • Szkolenia w celu rozwoju kompetencji;

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Sposób aplikowania

  • Za pomocą przycisku Aplikuj teraz

  • W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o., 87-148 Ostaszewo k/Torunia, Ostaszewo 57a

  • tel.: +48 56 67 44 145

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. Z o.o. - międzynarodowy producent pojazdów specjalnych z siedzibą w Ostaszewie k/Torunia.

Przewiń do profilu firmy