Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier jakości procesu produkcyjnego

Spondeo Consulting

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozwijać się w dziale Kontroli Jakości w skandynawskiej firmie pod Wejherowem. Dla naszego klienta, producenta kontraktowego systemów i usług elektromechanicznych poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Inżynier Jakości

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i zarządzanie jakością procesu

  • wprowadzanie procedur kontroli jakości

  • monitorowanie postępów jakości w ramach projektu

  • analiza problemów związanych z jakością produktu( reklamacje klienta)

  • opracowywanie działań korygujących po audytach

  • raportowanie do przełożonego

  • współpraca z pozostałymi działami

Wymagania pracodawcy

  • odpowiednie wykształcenie techniczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość narzędzi jakościowych

  • znajomość norm jakościowych

  • doświadczenie w branży produkcji mechanicznej i/lub elektrycznej

  • umiejętność rozwiązywania problemów z obszaru jakości procesu

  • doświadczenie w audytowaniu nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność i samodzielność w pracy na stanowisku

Pracodawca oferuje

  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę

  • pakiet medyczny Polmed

  • owocowe środy

  • pracę w bardzo dobrze rozwijającej się firmie

  • możliwość szkoleń i dokształcania się

  • dobre warunki zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy - możesz zaczynać między 7:00 a 9:00

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy polsko-fińskim zespołem z siedzibą w Poznaniu. Mamy już ponad 10 lat doświadczenia – w tym czasie z sukcesem zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów. Naszą misją jest pomoc polskim przedsiębiorstwom na fińskim rynku oraz firmom fińskim na rynku polskim.

Oferujemy efektywne i dopasowane usługi w zakresie rekrutacji. Przeprowadzamy również analizy rynku pod kątem danego modelu biznesowego oraz pośredniczymy w eksporcie. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem partnerów biznesowych i dystrybutorów dla naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy