Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Engineer

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    (Warszawa)

    QEsmt/13/07/2018/waw

    Zakres obowiązków:

    • Codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu,
    • Uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów (PPAP) i obsługi reklamacji (8D),
    • Rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących przy użyciu różnych narzędzi jakościowych (Shainin, Six Sigma),
    • Udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan) i tworzeniu instrukcji pracy,
    • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników jakościowych,
    • Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji,
    • Udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia najwyższej jakości produktu,
    • Uczestniczenie w procesie wdrażania zmian (opiniowanie zmian, weryfikacja skuteczności zmian),
    • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze zarządzania jakością w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej  lub pokrewnej),
    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, otwartość na wiedzę i ciągły rozwój,
    • Praktyczna znajomość narzędzi: Control Plan, Flow Diagram,  FMEA, MSA, PPAP, 8D, 5Why,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość systemu zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym  (ISO/TS 16949),
    • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
    • Praktyczna znajomość programu MiniTab,
    • Praktyczna znajomość narzędzi: APQP, SPC, GD&T

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do studiów podyplomowych,
    • Udział w nowych projektach,
    • Szkolenia stanowiskowe (w ramach korporacji oraz zewnętrzne)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl

    Zgoda w ramach przyszłych rekrutacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Antal sp. z o.o. z siedzibą w we Wrocławiu (53-413), ul. Gwiaździsta 66, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000105676 w celu przyszłych rekrutacji.  Oświadczam, że zdaję sobie sprawę, że wyrażanie zgody jest dobrowolne. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: Natalia.Nadkań[email protected]

    Zgoda na kontakt mailowy i telefoniczny

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Antal sp. z o. o. środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej (w szczególności dotyczącymi rynku rekrutacji, e-booki, raporty, zaproszenia na warsztaty, materiały związane Employer Branding etc.) w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) jak również na użycie przez Antal sp. z o. o. urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2014 poz. 243). Oświadczam, że zdaję sobie sprawę, że wyrażanie zgody jest dobrowolne. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: Natalia.Nadkań[email protected]

    Zgoda na przetwarzanie danych przez nasze firmy

    Zgadzam się na przekazanie oraz przetwarzanie moich danych osobowych – w powyższych celu lub celach – przez inne podmioty powiązane lub współpracujące z:

    - Antal International s.r.o. z siedzibą w: Praga. ul. Anglická 140/20, 12000 Praha 2. NIP: CZ03421520

    - Enloyd Kft. z siedzibą w: Budapeszcie. ul. Hungária krt 140-144. H-1146 Budapest.

    - Work Service S.A z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, NIP: 8971655469.

    Oświadczam, że zdaję sobie sprawę, że wyrażanie zgody jest dobrowolne. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: Natalia.Nadkań[email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.