Oferta pracy

Quality Engineer

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Żary

    Żary, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży technicznej.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zachowanie najwyższej jakości produktów produkowanych przez firmę

  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta

  • Działania mające na celu zmniejszenie ilości reklamacji

  • Koordynowanie działań korygujących

  • Weryfikowanie problemów jakościowych za pomocą odpowiednich narzędzi

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie ciągłego doskonalenia produktów

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość standardów jakościowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność

  • Umiejętność zarządzania czasem

Pracodawca oferuje

  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program rekomendacji pracowników