Oferta pracy

Quality in Design Specialist

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Gorlice

    Gorlice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i bezpośrednie działania związane z rozwojem, stosowaniem i utrzymaniem norm jakości dla procesów przemysłowych, materiałów i produktów.

  • Opracowanie metod oceny postępów w zakresie inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju, przeróbek i redukcji odpadów oraz usprawnienie projektów bezpieczeństwa żywności i ciągłego doskonalenia jakości.

  • Analiza wdrażanych produktów, modyfikacje i ulepszenia produktu zgodnie z określonymi specyfikacjami i wymaganiami klientów. Analiza zagrożeń przy powstawaniu nowych produktów.

  • Rozwiązywanie umiarkowanie złożonych problemów przy minimalnym nadzorze, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.

  • Inne przydzielone obowiązki.

Nasze wymagania

  • Tytuł licencjata kierunku Technologia Żywności lub dziedzinie pokrewnej.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Co najmniej dwa lata związanego doświadczenia zawodowego.

  • Inne minimalne kwalifikacje mogą mieć zastosowanie.

  • Wiedza techniczna oraz umiejętności informacyjne/badawcze.

  • Preferowane doświadczenie w środowisku produkcji żywności.

  • Mile widziana znajomość HACCP oraz standardów BRC, IFS.

  • Znajomość międzynarodowych norm i procesów zarządzania jakością oraz systemów zarządzania jakością będzie dodatkowym atutem.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i obsługa komputera.

  • Samodzielność i kreatywność.

  • Umiejętność odnalezienia się w środowisku międzynarodowym.

To oferujemy

  • Life insurance

  • Private Medical Care

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Opis stanowiska

Czy wiążesz swoją przyszłą karierę zawodową z zagadnieniami związanymi z jakością żywności i chcesz poznawać i współtworzyć procesy produkcyjne? Chcesz w znaczącej roli wykorzystać swoje doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa żywności? Szukamy Quality in Design Specialist, który pomoże zapewnić jakość na wszystkich etapach produkcji. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za to, aby produkty spełniały wymagania klientów dotyczące bezpieczeństwa i jakości żywności, a także będziesz pogłębiać wiedzę na temat konkretnych, będziesz wspierał zespół w jednym lub więcej obszarach, w tym bezpieczeństwie żywności, surowcach, zarządzaniu procesami, procesach produkcyjnych, zarządzaniu danymi i zarządzaniu produktem końcowym. Nasz znakomity zespół kontroli jakości skoncentrowany jest na systemach jakości, zapewnianiu bezpiecześńtwa jakości i ciągłym doskonaleniu.

Oferta pracy dotyczy naszego zakładu Konspol Holding w Nowym Sączu. Oferujemy umowę na zastępstwo.

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Animal Nutrition and Health firmy Cargill, który dąży do podnoszenia jakości życia poprzez lepsze żywienie. Nasz zespół prowadzi badania, wdraża innowacje i tworzy rozwiązania zapewniające naszym klientom doskonałe wyniki.

Przewiń do profilu firmy