Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Manager

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • Kierownik
  • 26.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    W związku z rozwojem naszych zakładów poszukujemy osoby na stanowisko: Quality Manager. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i implementację polityki zarządzania jakością w organizacji.

    Zadania:

    • Tworzenie i implementacja polityki zarządzania jakością w organizacji;
    • Zarządzanie projektami, których celem jest wprowadzenie, poprawa i utrzymanie wysokiego poziomu jakości wyrobów;
    • Nadzór nad procesem reklamacji klienta oraz dbanie o pełną satysfakcje klienta;
    • Przygotowanie i realizacja audytów wewnętrznych;
    • Nadzór nad procesami, procedurami i instrukcjami oraz zapewnienie ich zgodności z posiadanymi certyfikatami i normami;
    • Monitorowanie jakości materiałów produkcyjnych i wytwarzanych produktów;
    • Nadzór nad procesem certyfikacji Zakładu i produktu;
    • Analizowanie wskaźników jakości oraz inicjowanie i nadzór nad działaniami korygującymi;
    • Nadzorowanie rozwoju nowych produktów i technologii, wprowadzanie nowych procesów i narzędzi je kontrolujących;
    • Koordynacja działań z zakresu Lean 6Sigma;
    • Inicjowanie działań mających na celu podniesienie wydajności operacyjnej Zakładu;
    • Wprowadzenie działań korygujących eliminujących zagrożenia jakości w organizacji;
    • Aktywne rozwijanie świadomości o jakości wśród wszystkich członków organizacji;
    • Przygotowanie raportów i prezentacji w zakresie zarządzania jakością;
    • Zarządzanie zespołem podległych pracowników.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania jakością lub pochodne;
    • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania jakością na stanowisku kierowniczym;
    • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem specjalistów;
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu Lean Manufacturing;
    • Certyfikat Black Belt;
    • Znajomości norm ISO, doświadczenie w prowadzeniu auditów wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Znajomość narzędzi do analizowania i poprawy jakości;
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
    • Mile widziana umiejętność pracy w systemie SAP;
    • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania go do osiągania ambitnych celów;
    • Konsekwencja i determinacja w realizowaniu postawionych celów biznesowych oraz wprowadzaniu zmian i działań poprawiających jakość;
    • Wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
    • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach;
    • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.