Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Manager - Automotive / Elektronika

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Production aktywnie wspiera firmy z sektora produkcyjnego w pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiedzialnych za wytwarzanie różnego typu dóbr materialnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej dostarczającej swoje produkty do klientów m.in. w branży Automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
    • kierowanie zespołem działu jakości
    • prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją jakościową zakładu
    • raportowanie kierownictwu postępu prac działu jakości
    • udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia najwyższej jakości produktu
    • przygotowywanie zakładu pod względem jakościowym do audytów zewnętrznych
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów jakościowych oraz zgodności dokumentacji z wymogami prawnymi
    • realizacja konceptu wdrożenia / strategii jakości – modyfikacja konceptu w trakcie trwania projektu – jeśli konieczne
    • analiza efektywności i optymalizacja procesów oraz inicjowanie działań korygujących, doskonalących
    • monitoring wskaźników
    • ścisła współpraca z działami procesu, produkcji oraz logistyki w celu poprawy jakości wyrobu oraz wydajności obszaru produkcyjnego
    • kontakt z klientem i nadzór nad zgłoszeniami reklamacyjnymi
    • analiza parametrów jakościowych i przygotowywanie raportów działań korygujących
    • współudział w procesie wdrażania nowych produktów
    • sprawdzanie jakości dostaw
    • wystawianie świadectw jakości wyrobom gotowym wysłanym do klientów
    • szkolenie pracowników, rozwój pracowników
    • uczestnictwo w audytach

    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży produkcji Automotive lub elektroniki
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - konieczna do współpracy z zagraniczną centralą i oddziałami firmy
    • certyfikaty i szkolenia z zakresu zarządzania jakością będą dodatkowym atutem
    • praktyczna znajomość procedur związanych z zarządzaniem jakością
    • orientacja na efekty i wysoka jakość wykonywanych działań

    Nasz Klient oferuje:
    • pakiet relokacyjny dla osób spoza woj. pomorskiego
    • pracę w firmie o pewnej pozycji rynkowej
    • atrakcyjne warunki pracy
    • bogaty pakiet szkoleń i benefitów
    • udział w nowych, ciekawych projektach

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.