Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Manager (FMCG)

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku, z jasno skrystalizowanymi planami na rozwój, poszukujemy obecnie zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

    Quality Manager
    QMD/4506/MB

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Zarządzanie Działem Jakości w firmie
    • Kontrola nad stosowaniem wymaganych norm jakościowych oraz wszelkich oczekiwań klientów
    • Odpowiedzialność za zarządzanie i rozwijanie podległego zespołu, w tym organizowanie pracy podwładnych i rozliczanie ich z powierzonych zadań, dzielenie się wiedzą ekspercką
    • Odpowiedzialność za przygotowanie i kontrolę budżetu podległej jednostki organizacyjnej
    • Nadzoruje i koordynuje wdrażanie wymagań systemu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości produktu, wymagań klientów oraz odpowiada za jego ciągłe doskonalenie
    • Analiza efektywności i optymalizacja procesów jakościowych
    • Identyfikacja problemów jakościowych, wdrażanie działań korygujących i zabezpieczających firmę przed ich wystąpieniem
    • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i jakość produktu oraz zgodność z wymaganiami prawa i klientów
    • Przyczynia się do podnoszenia świadomości pracowników firmy w zakresie bezpieczeństwa produktu oraz propagowanie polityki jakości w firmie
    • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz nadzór nad audytami zewnętrznymi
    • Nadzór nad przeprowadzeniem testów i badań produkowanych wyrobów
    • Koordynacja współpracy z klientami w zakresie specyfikacji oraz spełnienia wymagań jakościowych

    WYMAGANIA:

    • 5 lat doświadczenia na stanowisku Quality Managera w branży spożywczej lub farmaceutycznej
    • Wykształcenie wyższe, preferowane specjalizacje Technologia Żywności/ Towaroznawstwo Żywności
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny ze względu na pracę w środowisku międzynarodowym)
    • Praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi i systemów jakościowych
    • Umiejętność zarządzania zespołem, inicjatywa, bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność

    OFERUJEMY:

    • Szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji
    • Wysoką samodzielność działania
    • Możliwość rozwoju umiejętności managerskich w ramach zarządzania zespołem oraz systemami jakości
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z dodatkowymi benefitami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl