Oferta pracy

Quality Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym działem jakości w zakładzie produkcyjnym

  • Realizacja wyznaczonych celów w ramach standardów jakości

  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości

  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych produktów, materiałów i procesów

  • Utrzymanie i rozwój systemów zarządzania jakością ISO

  • Całkowity nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

  • Zarządzanie relacjami z klientami firmy w przypadku reklamacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 5 lat doświadczenia w dziale kontroli/ zapewnienia jakości w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem złożonym ze specjalistów i inżynierów

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi zarządzania jakością oraz standardów jakościowych

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów oraz orientacja na rezultaty

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biznes

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy

  • Kartę Multisport i ubezpieczenie zdrowotne

  • Dofinansowanie do lekcji j. angielskiego