Logo Pracuj.pl

Quality Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym działem jakości w zakładzie produkcyjnym
  • Realizacja wyznaczonych celów w ramach standardów jakości
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych produktów, materiałów i procesów
  • Utrzymanie i rozwój systemów zarządzania jakością ISO
  • Całkowity nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Zarządzanie relacjami z klientami firmy w przypadku reklamacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia w dziale kontroli/ zapewnienia jakości w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem złożonym ze specjalistów i inżynierów
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi zarządzania jakością oraz standardów jakościowych
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów oraz orientacja na rezultaty
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biznes

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy
  • Kartę Multisport i ubezpieczenie zdrowotne
  • Dofinansowanie do lekcji j. angielskiego

Quality Manager, Grodzisk Mazowiecki