Oferta pracy

Quality Manager

Besser Poland Sp.zo.o.O firmie

Besser Poland Sp.zo.o.

Metalowców 33-40

Kalisz

Besser Polska Sp. z o.o., należy do OMS BESSER Group. Powstała w 2014 i specjalizuje się w produkcji form wtryskowych i elementów termoplastycznych oraz pokrewnych procesów montażu oraz różnych wykończeń elementów plastikowych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy całego działu jakości, organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem

Twoje obowiązki:

  • bezpośredni kontakt z Klientami w zakresie reklamacji, działań korygujących i nowych projektów
  • reprezentowanie firmy w czasie audytów i wizyt
  • współpraca z dostawcami w zakresie rozwoju jak i nowych projektów
  • nadzorowanie systemów jakości ISO 90001/ IATF 16949
  • uczestnictwo w optymalizacji procesów produkcyjnych we współpracy z działami produkcyjnymi i technologicznymi
  • udział przy projektach NPI
  • odpowiedzialność za dokumentację jakościową
  • organizacja audytów wewnętrznych i nadzór nad audytami zewnętrznymi
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami i dostawcami
  • prowadzenie sprawozdawczości i raportów wewnętrznych (KPI, listy akcji itp.) z podległych obszarów
  • inicjowanie działań w zakresie poprawy jakości

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność rozwiązywania problemów i zabezpieczania procesów
  • znajomość języka angielskiego
  • rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem
  • znajomość narzędzi i norm jakościowych
  • umiejętności negocjacyjne oraz budowania relacji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i wzrastającej organizacji
  • wynagrodzenie adekwatne do stawianych zadań
  • możliwość realizacji niepowtarzalnych i ambitnych projektów oraz szansę zaspokojenia własnych ambicji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem:
Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (dz. urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji i przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy