Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Quality Manager

DIRKS SERVICE KROSNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Newtona 5

Krosno Odrzańskie

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem odpowiedzialnym za tworzenie systemów jakościowych w procesach;

  • analiza procesów i wskazywanie słabych stron;

  • opracowywanie opisów procesów uwzględniających nadzór nad jakością czynności,

  • nadzór nad procesem reklamacji,

  • raportowanie statusu realizacji danych przesyłek oraz ich analiza,

  • współpraca z kontrahentem – raportowanie

  • kontrola nad procesem utylizacji oraz strefy naprawczej,

  • nadzór na procesem wdrażania działań zapobiegawczych i korygujących w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe: zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością,

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Kontroli Jakości

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – język niemiecki będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w logistyce, - znajomość systemów typu ERP,

  • praktyczna znajomość MS Office (Excel),

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej korporacji przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w zgranym zespole

  • atrakcyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze plus premie frekwencyjne oraz uznaniowe)

  • pakiet socjalny (m.in. kursy językowe, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, bezpłatna kawa, przekąski od firmy gratis 2x w tygodniu i pozostałe za symboliczną opłatą)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata