Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Manager (M/f)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Quality Manager (M/F)
    Wrocław 32388/001

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej we Wrocławiu, która jest liderem w swojej branzy aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko Kierownik ds Jakości

    Informacje o kliencie

    Nasz Klient, to międzynarodowa firma produkcyjna operująca w branży produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko Quality Manager, z uwagi na dynamiczny rozmówj na rynku.

    Opis stanowiska

    • Wdrażanie standardów jakościowych;

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
    • Bardzo dobra znajomość procesów i standardów w branży produkcyjnej;
    • Umiejętność zarządzania zespołem;
    • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

    Oferujemy

    • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów i wdrażania programów z obszaru poprawy jakości;
    • Samodzielna praca, duża decyzyjność, realny wpływ na kształtowanie polityki jakościowej firmy;
    • Współpraca w międzynarodowym środowisku;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowy pakiet benefitów
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców