Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Quality Manager

Generator Produkcja Opole Sp. z o.o.O firmie

9 00013 000 brutto / mies.
  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zadania:

  • Wdrożenie, utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemów zarządzania jakością
  • Nadzór nad dokumentacją, procesem tworzenia instrukcji itp.
  • Budowanie i propagowanie kultury jakości w Firmie,
  • Wsparcie procesu produkcji pod kątem zapewnienia jakości, weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych,
  • Inicjowanie oraz aktywne wspieranie działań zmierzających do redukcji liczby reklamacji oraz braków powstających podczas produkcji,
  • Zarządzanie procesem reklamacji od klientów,
  • Zarządzanie wyrobami i komponentami niezgodnymi,
  • Tworzenie harmonogramów audytów wewnętrznych i nadzór nad ich realizacją,
  • Wsparcie procesu ciągłego doskonalenia we wszystkich obszarach działalności zakładu
  • Nadzór nad budżetem działu,
  • Raportowanie kluczowych wskaźników z obszaru jakości do kierownictwa zakładu oraz do centrali grupy,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego z obszaru elektryki i/lub mechaniki
  • Mile widziane wykształcenie w obszarze zarządzania jakością
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktycznej znajomości systemów zarządzania jakością i standardów jakościowych doświadczenia w prowadzeniu audytów,
  • Doświadczenia praktycznego w zakresie metod rozwiązywania problemów i doskonalenia procesów jakościowych
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz liderskich
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego  ( jezyk angielski będzie dodatkowym atutem )

Oferujemy  prace w mlodym miedzynarodowym zespole , specjalistyczne szkolenia , mozliwosc rozwoju , pakiet socjalny ( m.in Opieka Zdrowotna za 1 zl, ubezpieczenie grupowe za darmo , bony SODEXO itp ) , atrakcyjne wynagrodzenie na start ( 9.000 PLN brutto)  i wiele innych .

Ogłoszenie archiwalne