Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Manager

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GFX Engineering

    Dla naszego Klienta firmy z branży automotive, będącej globalnym ekspertem w zakresie logistyki, czyszczenia przemysłowego i montażu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Quality Managera.

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad realizacją projektów
    • Zarządzanie zespołem
    • Współpraca z działem sprzedaży w celu pozyskiwania nowych projektów
    • Odpowiedzialność za bezpośredni kontakt z klientem na każdym etapie projektu
    • Planowanie, raportowanie i nadzorowanie budżetu projektowego
    • Udział w audytach oraz wizytacjach klientów
    • Odpowiedzialność za działania w zakresie przygotowywania etapów uruchomień z działem rozwoju zlokalizowanym w centrali firmy
    • Organizacja i przeprowadzanie spotkań projektowych
    • Nadzorowanie i raportowanie KPI’ów
    • Działania w celu utrzymania systemów zarządzania jakością

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość specyfiki pracy w branży automotive z klientami Tier1 i OEM
    • Znajomość wymagań IATF 16949:2016
    • Znajomość narzędzi planowania jakości w tym APQP/MLA
    • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (Quality Core Tools wg metodologii VDA i AIAG)
    • Doświadczenie zawodowe związane z koordynacją i zarządzaniem projektami w branży motoryzacyjnej
    • Znajomość języka angielskiegoi/ lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. C1)
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Praca w międzynarodowej firmie
    • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
    • Możliwość rozwoju kariery i szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kandydatom gwarantujemy pełną dyskrecję.

    Zapewniamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GFXEngineering zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest GFXEngineering. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Zapoznałam/em się z informacją dt RODO pod linkiem: http://www.gfxengineering.com/ zakładka RODO

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GFXEngineering (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zapoznałam/em się z informacją dt RODO pod linkiem: http://www.gfxengineering.com/ zakładka RODO.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.