Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Manager

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku.Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej.

    Nr ref.: /547/09/2018/IP/32438
    Radom
    oferujemy
    • umowę o pracę na pełny etat;
    • pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny;
    • wynagrodzenie podstawowe plus roczna premia uznaniowa;
    • niezbędny pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

    zadania
    • zapewnienie zgodności procesów i procedur produkcyjnych ze standardami jakościowymi w Spółce;
    • analizowanie wskaźników efektywności i optymalizacja procesów jakościowych, w szczególności ocena zgodności produktu ze standardami klientów;
    • identyfikacja problemów jakościowych, koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych w oparciu o PDCA;
    • inicjowanie i wdrażanie działań usprawniających procesy produkcyjne (ścisła współpraca z przedstawicielami działów produkcyjnych, technologicznych, zaopatrzenia);
    • inicjowanie i realizacja jakościowych szkoleń wewnętrznych;
    • zarządzanie procesem reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych;
    • uczestnictwo w audytach klientów.
    oczekujemy
    • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania jakością - preferowana branża: automotive - warunek konieczny;
    • doświadczenie w total quality management - warunek konieczny;
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem - warunek konieczny;
    • wykształcenie wyższe techniczne;
    • praktyczna znajomość rysunku technicznego;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
    • praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (A3, 8D, Kaizen).

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47