Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Quality Manager

CEVA Logistics CFS Fulfilment Sp. z o.o.

  • Sulechów

    Sulechów, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie procesem jakości wewnętrznej i zewnętrznej

  • Definiowanie i tworzenie standardów dla procesów jakościowych

  • Wdrażanie narzędzi i metod jakościowych oraz standardów ich prowadzenia

  • Tworzenie planów kontroli jakości

  • Prowadzenie oraz nadzorowanie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych.

  • Nadzór nad systemem jakości i wprowadzanie działań naprawczych

  • Definiowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami w obszarze jakości (KPI)

  • Definiowanie wymogów jakościowych dla bieżących i nowych produktów/procesów

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w trakcie wdrażania oraz realizacji procesów

  • Analizowanie odchyłek od standardowego procesu

  • Przygotowywanie analiz oraz raportów dotyczących procesów jakościowych

  • Współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości

  • Aktywna współpraca z kierownictwem zakładu

  • Wsparcie projektów realizowanych w zakładzie

  • Koordynacja i nadzór pracy podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z jakością i pokrewne

  • Minimum 2-Ietnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża e-commerce)

  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z zarządzaniem systemami jakości

  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Znajomość narzędzi planowania jakości

  • Znajomość technik audytowania

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

  • Strategiczne, perspektywiczne myślenie

  • Umiejętność planowania, wyznaczania celów i priorytetów

  • Język angielski na poziomie minimum B2

  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce i logistycznej

  • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana - nie jest wymogiem koniecznym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

At Ingram Micro we are constantly looking for talents who can join our dynamic and constantly growing organisation. As a worldwide e-commerce full-service provider we offer great selection of fully integrated fulfilment services from distribution centres across the whole globe delivering an extraordinary customer experiences for every order, every day and at every location.

Providing services for the biggest worldwide e-commerce organisations, we are one of the leading third party logistics site processing goods received through storage, order-picking as well as item shipping.

By working with us, you'll be a part of highly tenured reverse logistics teams across the globe. If you enjoy working in a fast paced environment, are constantly going the extra mile, and want to be part of the most innovative and customer-focused logistic organisation, we have a place for you.

Przewiń do profilu firmy