Oferta pracy

Quality Manager

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czesława Piskorskiego 11

Szczecin

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji. Zatrudniamy ponad 200 osób, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie (prawobrzeże), magazyn wysokiego składowania oraz produkcja znajdują się w nowej hali w Panattoni Park (Załom). Jesteśmy lokalną firmą, która bardzo dynamicznie się rozwija. Obecnie usprawniamy procesy i wdrażamy nowe standardy oraz narzędzia w każdym obszarze swojej działalności. Realizujemy politykę równych szans w zatrudnieniu, również osób niepełnosprawnych.

Zadania:

  • kierowanie zespołem jakości i rozwój pracowników w podległym obszarze,
  • zarządzanie jakością produktów na wszystkich etapach – identyfikacja, koordynacja i wprowadzanie działań doskonalących zarządzanie działem jakości w szczególności w obszarach projektowania produktu, kontroli wstępnej, kontroli procesu i kontroli wyjściowej,
  • ciągła współpraca z Działem Rozwoju Oferty, a szczególnie współuczestniczenie przy wdrożeniach oraz modyfikacji produktów,
  • nadzorowanie procesu reklamacji do dostawców i od klientów oraz działania mające na celu redukcje ilości reklamacji,
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i analiza ich przyczyn z wykorzystaniem najskuteczniejszych praktyk,
  • nadzór nad prowadzonymi działaniami korygującymi i zapobiegawczymi wewnątrz organizacji i u dostawców,
  • zarządzanie materiałami i wyrobami niezgodnymi,
  • współpraca z dostawcami w zakresie utrzymania odpowiedniej jakości surowców i produktów – utrzymywanie kontaktu i współpraca z dostawcami w obszarze jakości,
  • organizacja systemu audytów wewnętrznych i dostawców,
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją jakościową,
  • nadzór nad przygotowaniem raportów i analiz jakościowych,
  • współtworzenie i odpowiedzialność za osiągnięcie założonych KPI w obszarze jakości,
  • tworzenie i nadzór nad realizacją budżetu Działu Jakości,
  • wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością (TQM),
  • popularyzowanie i doskonalenie metod oraz narzędzi jakościowych z wykorzystaniem Lean.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu w obszarze zarządzania jakością (min. 2 letnie),
  • doświadczenie praktyczne w zakresie metod rozwiązywania problemów i doskonalenia procesów jakościowych,
  • znajomość narzędzi jakościowych: APQP, Flow Diagram, Control Plan, FMEA, SPC, MSA, PPAP, 8D, 5Why, GD&T, PPAP, 8D, Lean, TPM,
  • wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu wdrażania i utrzymywania SZJ,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane zarządzanie jakością),
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność, podejmowanie inicjatywy oraz chęć do optymalizowania istniejących procesów i wdrażania nowych,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu trwałych relacji,
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001, 14001, 18001.

Oferujemy:

  • STABILNOŚĆ

    • Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę na pełen etat
    • przejrzyste zasady wynagradzania zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia
  • ROZWÓJ

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży
    • Dużą swobodę i możliwość wprowadzania nowych standardów opartych na najlepszych praktykach
    • Udział w szkoleniach i seminariach
  • FAJNY ZESPÓŁ

    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Wsparcie pozostałych członków zespołu
  • BENEFITY

    • Rozszerzony pakiet Multisport,
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
    • Zniżki na cały asortyment oraz pakiet urodzinowy
    • Spotkania integracyjne

Odwiedź naszą stronę www:

www.partydeco.com

Zapraszamy do kontaktu. Aplikując prosimy o dołączenie CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Biorąc udział w procesie rekrutacyjnym wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Szczecin

Ogłoszenie archiwalne