Oferta pracy

Quality Manager (TSL/PHARMA)

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY. Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:
QUALITY MANAGER ( TSL/ PHARMA)

ZADANIA:

  • Budowanie kultury organizacyjnej nastawionej na jakość wykonywanej pracy
  • Tworzenie, weryfikacja, wdrażanie i nadzorowanie systemu i dokumentacji jakościowej
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz audytów zewnętrznych (klienckich, firm współpracujących); organizowanie pracy audytorów
  • Prowadzenie działań doskonalących system i organizację (przygotowywanie wytycznych proponowanie nowych metod pracy i ich oceny)
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie Zarządzania Jakością
  • Współudział w procesie rozwiązywania reklamacjami i skarg od klientów,
  • Wdrażanie narzędzi jakościowych i dbanie o ich stosowanie w firmie
  • Przeprowadzanie procesu mapowania pojazdów oraz tworzenie raportów
  • Współudział w procesie walidacji i kwalifikacji pojazdów
  • Współudział w procesie zatwierdzania podwykonawców, dostawców i klientów.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z wdrażaniem struktur ISO na poziomie organizacji
  • 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem Jakości
  • Certyfikat ukończenia kursu na pełnomocnika SZJ i/lub audytora wewnętrznego wg normy ISO 9001:2015
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenia w uczestnictwie w audytach;
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, sumienność, dociekliwość
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w ramach audytów zewnętrznych
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Zdolności koncepcyjne i analityczne
  • Znajomość wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP) będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość branży transportowej
  • Mile widziane doświadczenie trenerskie/ szkoleniowe.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia
  • Realny wpływ na działania gk arra w zakresie działań jakościowych
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Doświadczony zespół specjalistów do współpracy
  • Duże pole samodzielności w działaniu
  • Bardzo dobrą atmosferę w firmie
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków, w tym samochód służbowy
  • Pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy