quality manager

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Kierownik
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Pracujesz w branży spożywczej? Znasz język angielski? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

    Nr ref.: /469/10/2018/MG/34243
    Zielona Góra
    oferujemy
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)
    • pakiet benefitów: ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do posiłków, dostęp do ZFŚS, bony i paczki na święta, zaplecze socjalne
    zadania
    • kontrolowanie procesu akceptacji dostawców oraz materiałów surowcowych
    • koordynacja współpracy z klientami w zakresie specyfikacji oraz spełnienia wymagań jakościowych
    • kontrolowanie obszaru magazynu i produkcji pod katem higieny oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa żywności
    • udział w audytach i kontrolach zewnętrznych
    • analiza wymagań jakościowych klientów i audytorów
    • wdrażanie usprawnień i optymalizacji w obszarze jakości
    • zarządzanie podległym zespołem
    • nadzorowanie i koordynowanie wdrażania wymagań systemu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości produktu, wymagań klientów oraz odpowiada za jego ciągłe doskonalenie
    • podnoszenia świadomości pracowników firmy w zakresie bezpieczeństwa produktu oraz propagowania polityki jakości
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego (technologia żywności, towaroznawstwo żywności)
    • kilkuletniego doświadczenie w obszarze jakości na podobnym stanowisku
    • komunikatywnej znajomość języka angielskiego
    • znajomości wymagań systemów zapewnienia jakości ( HACCP, BRC)
    • certyfikatu audytora wewnętrznego
    • szkolenia HACCP/BRC
    • znajomości pakietu MS Office (w tym excel)
    • proaktywności
    • dokładności, sumienności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47