Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Project Manager

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Boryszew Automotive Plastics jest jedną z wiodących, światowych grup zajmujących się formowaniem elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów plastikowych i metalowych dla branży motoryzacyjnej oraz form wtryskowych do produkcji wyżej wymienionych elementów.

    Grupę BAP tworzą zakłady produkcyjne na terenie Polski, Niemiec, Czech i Rosji.

    W związku z rozwojem Pionu Jakości poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Wspomaganie projektów i wdrożeń od strony jakościowej;
    • Zapewnienie komunikacji między działami jakości, Project Managementu, R&D, konstrukcji, sprzedaży;
    • Doradztwo wewnętrzne w zakresie jakości w projektach;
    • Przeprowadzanie audytów działów PM;
    • Koordynacja procedur PPAP;
    • Nadzór nad wykonaniem procedur;
    • Nadzór nad wdrażaniem procedur i dokumentacji grupowej;
    • Wspomaganie przejścia projektów w serię (rozwiązywanie problemów jakościowych, przeprowadzanie analiz, wdrażanie działań korygujących, zamykających);
    • Nadzór nad dokumentacją jakościową.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane zarządzanie jakością;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża automotive);
    • Znajomość zagadnień i narzędzi jakościowych;
    • Znajomości narzędzi Lean, Six Sigma;
    • Umiejętność zarządzania projektami;
    • Wysoki poziom umiejętności analitycznych;
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
    • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych: 8D, WHY, Ishikawa;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office;
    • Znajomości zasad logistyki reklamacji;
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole;
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom