Oferta pracy

Quality Specialist

SANOFIO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Udział we wdrożeniu i utrzymaniu efektywnego systemu jakości na poziomie lokalnej organizacji
  • Realizacja procesów jakościowych, m.in: zarządzanie dokumentacją jakościową, szkolenia, umowy jakościowe, audyty i inspekcje w organizacji oraz audyty u podwykonawców, odchylenia i CAPA; kontrola zmian, roczne przeglądy jakości i okresowe przeglądy jakości produktu, monitorowanie wskaźników jakościowych, reklamacje
  • Udział w projektach i inicjatywach jakościowych
  • Współpraca wewnętrzna ze wszystkimi obszarami GxP oraz innymi działami o działalności regulowanej przepisami z zakresu ochrony zdrowia
  • Kontakty z władzami zdrowotnymi, podwykonawcami, dostawcami usług, pacjentami
  • Lokalna administracja systemami skomputeryzowanymi zarządzającymi procesami jakościowymi
  • Wspieranie i uczestnictwo zgodności dla systemów skomputeryzowanych GxP

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia na w obszarze Quality Assurance zdobyte w branży farmaceutycznej
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość wymagań lokalnych i europejskich z zakresu dobrych praktyk GxP, Ustawy Prawo Farmaceutyczne i przepisów powiązanych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej i terminowość
  • Umiejętność pracy w warunkach stresu (audyty, kontrole, inspekcje)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, inicjatywa, zaangażowanie
  • Doświadczenie w audytowaniu

Ogłoszenie archiwalne