R&D and Quality Manager

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.02.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OSHEE to zespół profesjonalistów, dla których praca jest pasją, a satysfakcja klienta celem rozwoju firmy. Nasz zespół jest zróżnicowany - tak jak zróżnicowana jest otaczająca nas rzeczywistość - tworzą go zarówno ludzie z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych koncernach działających w branży FMCG oraz ludzie młodzi budujący swoją drogę zawodową.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Projektowanie wyrobów firmy oraz marek własnych,
    • Opracowywanie dokumentacji technicznych,
    • Opracowywanie oraz uaktualnianie receptur
    • Nadzór nad przeprowadzaniem prób produkcyjnych,
    • Przygotowanie i zatwierdzanie prawidłowego, zgodnego z obowiązującym prawem żywnościowym znakowania produktów,
    • Tworzenie innowacji recepturalnych,
    • Utrzymywanie kontaktów z państwowymi instytucjami kontrolnymi i dostawcami,
    • Organizowanie i przeprowadzanie oceny sensorycznej produktów,
    • Odpowiedzi na reklamacje konsumenckie,
    • Bieżąca kontrola jakości produktów,
    • Współpraca z działami sprzedaży, zakupów oraz innymi.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (technolog żywienia),
    • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w Dziale Kontroli Jakości,
    • Rozumienie wizerunku marek i wizji ich rozwoju,
    • Zdolności analityczne, precyzja w przetwarzaniu i interpretacji danych,
    • Odpowiedzialność,
    • Wysokie zdolności komunikacyjne,
    • Chęć uczenia się, ciekawość, elastyczność,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Kreatywne podejście do pracy,
    • Otwartość na różnorodność.
    Oferujemy:
    • Pracę w zespole profesjonalistów,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Rynkowe warunki wynagrodzenia,
    • Pakiet świadczeń socjalnych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę OSHEE Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”