Oferta pracy

R&D, Chemist and Formulation Specialist (f/m)

EcoWipesO firmie

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych.
Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy
misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia
i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy
z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,
ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie receptur dla nowych produktów oraz rozwój istniejących formulacji
  • Zapewnienie bezpieczeństwa nowych receptur oraz produktów (ustalanie potrzeb badań, koordynacja procesu uzyskiwania odpowiedniej dokumentacji rejestracyjnej i certyfikatów)
  • Prowadzenia projektów rozwoju nowych produktów (zgodnie z wymaganiami klienta i obowiązującym prawem)
  • Przygotowanie prób technologicznych, zakończonych wdrożeniem wyrobu do produkcji masowej (projekt, wymagania techniczne, specyfikacja produkcji)
  • Opracowywanie dokumentacji (dossier) produktu
  • Prowadzenie projektów nowych uruchomień
  • Udział we wdrożeniu projektów w Dziale Produkcji
  • Optymalizacja ekonomiczna, technologiczna, surowcowa istniejących produkcji
  • Ustalanie i walidacja norm materiałowych i reżimów produkcyjnych
  • Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie innowacji materiałowo-technologicznych (w oparciu o dane o potrzebach i wymaganiach klientów oraz zgodnie z trendami na rynku polskim i zagranicznym)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku chemia, kosmetologia lub pokrewne
  • Umiejętność samodzielnego recepturowania i rozwiązywania problemów technologicznych
  • Doświadczenie w branży kosmetycznej lub chemicznej
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – korzystamy z niego w codziennej pracy
  • Znajomość norm i procedur ISO, BRC GS, IFS, GMP

Szukamy Ciebie jeśli jesteś osobą:

  • Umiesz pracować w zespole, cenisz sobie dobrą atmosferę pracy
  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe kontakty, umiesz budować profesjonalne, pozytywne relacje
  • Odpowiedzialną i zdyscyplinowaną
  • Potrafisz organizować swój czas pracy oraz koordynować działania innych
  • Lubisz tworzyć nowe rozwiązania i wychodzić z inicjatywą
  • Sprawy ekologii i dbania o środowisko są Ci bliskie

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj profile

... i dołącz do teamu #earthchangers

Ogłoszenie archiwalne