Head of (R&D) Marketing & Sales - branża IT

Transition Technologies PSC Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Na początek zdalnie - w tym roku otwieramy nowy oddział

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej dla naszych usług w dziale (Outsourcing, Team Leasing, Managed R&D Service, R&D Augmentation, Offshoring, Nearshoring, Custom Application Development Services) - https://ttpsc.com/pl/nearshoring-and-offshoring/
  • Budowa portfolio usług w wyżej wymienionych obszarach;
  • Budowanie wizerunku eksperckiego firmy;
  • Realizacja celów biznesowych działu poprzez działania w marketingu i sprzedaży;
  • Bezpośredni kontakt z nowo pozyskanymi klientami (głównie z rynków zagranicznych);
  • Wykorzystanie najnowszych trendów marketingowych w celu maksymalizacji rezultatów obecności firmy na rynku;
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami odpowiadającymi za Marketing, Sprzedaż i Delivery;
  • Tworzenie ofert sprzedażowych, negocjowanie warunków, a także odpowiedzialność za relacje z nowo pozyskanymi klientami;
  • Raportowanie działań sprzedażowych i marketingowych, przygotowywanie zestawień wskazujących na wyniki do dyrektora działu oraz prezesa;

Wymagania:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – w branży IT w firmie zajmującej się taką działalnością jak: Outsourcing, Team Leasing, Managed R&D Service, R&D Augmentation, Offshoring, Nearshoring, Custom Application Development Services;
  • Znajomość języka angielskiego min. C1;
  • Doświadczenie we wdrażaniu strategii sprzedażowej i marketingowej, wyznaczaniu kierunków rozwoju (nowe usługi, kanały sprzedaży), negocjowaniu warunków sprzedaży i koordynowanie realizacji kontraktów dla nowych klientów;
  • Doświadczenie w pracy z dużymi klientami zagranicznymi (Europa Zachodnia, Skandynawia, USA/Kanada);
  • Budowanie partnerskich relacji z klientami oraz menedżerami wewnątrz firmy;
  • Doświadczenie w prowadzeniu marketingowych kampanii płatnych;
  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Ahrefs, Google Tag Manager;
  • Mile widziana znajomość narzędzi Senuto, Majestic SEO, Brand24, SurferSEO;
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami;

Mile widziane:

  • Zainteresowanie z obszaru Sztucznej Inteligencji;

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy - UoP lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy do ustalenia indywidualnie z kandydatem;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej;
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółki TTPSC na rynku;
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie;
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy;
  • Super benefity m.in. spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, wczasy pod gruszą, owocowe wtorki, słodkie czwartki, prywatną opiekę medyczną, czy program rabatowy do zakupu auta;

www.ttpsc.com

Przesyłając swoją aplikację oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transition Technologies PSC Sp. Z o. o. z siedzibą w Łodzi (90-361) przy ul. Piotrkowska 276, oraz przez inne podmioty z Grupy Transition Technologies moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Niniejszym informujemy, że : 1) administratorem Państwa danych osobowych jest Transition Technologies PSC Sp. Z o. o. z siedzibą w Łodzi (90-361) przy ul. Piotrkowska 276 oraz inne podmioty z Grupy Transition Technologies; 2) kontakt z osobą udzielającą w Transition Technologies PSC Sp. z o. o. informacji w zakresie ochrony danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: [email protected]; 3) przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w aplikacji odbywa się w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, natomiast podstawą prawną do ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.; 4) Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych podmiotów wchodzących w skład grupy Transition Technologies oraz partnerów grupy Transition Technologies, z którymi Transition Technologies współpracuje w zakresie realizacji procesu rekrutacji. 5) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od momentu złożenia aplikacji; 6) przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora: a) dostępu; b) sprostowania; c) usunięcia; d) ograniczenia przetwarzania; e) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; f) przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych; g) wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. 7) przysługuje Państwu prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; 8) przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego ds. ochrony danych osobowych, w przypadku uznania przez Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.; 9) podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji; 10) Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy