Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

R&D Inżynier

  • Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Dzierżoniów
    Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

    Zespół Sustaining Engineering jest odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości działania naszych produktów termicznych - w tym kabli, komponentów i elektroniki. We współpracy z Działem Jakości, Zespołem Aprobat Technicznych, Dziełem Produkcji oraz Działem R&D osoba na tym stanowisku będzie sprawdzała wydajność produktu, zapewniała spełnianie przez produkt międzynarodowych standardów oraz kwalifikowała części zamienne

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Opracowywanie i doskonalenie planów testowych dla produktów termicznych i systemów grzejnych zgodnie ze standardowymi metodami zatwierdzania produktu
    • Przeprowadzanie testów produktów termicznych zgodnie ze standardami technicznymi w kategoriach wydajności mechanicznej, elektrycznej i innych produktów przy użyciu szerokiej gamy metod badawczych i oprzyrządowania.
    • Koordynacja działań pracowników laboratoriów lokalnych jaki i zagranicznych
    • Tworzenie planów projektowych oraz zarządzanie projektami
    • Sporządzanie raportów na podstawie otrzymanych wyników
    • Współpraca z innymi działami (Product Management, Approvals, Operations, R&D) w celu wprowadzania rozwiązań zgodnych z wymaganiami jednostek certyfikujących.
    • Utrzymanie laboratorium zgodnie ze standardami ochrony środowiska i bezpieczeństwa.
    • Kontrola i kalibracja narzędzi pomiarowych w laboratorium
    • Rozwiązywanie problemów związanych z oprzyrządowaniem do testów elektrycznych i mechanicznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe- studia inżynierskie; mile widziana specjalizacja w kierunku elektrycznym/elektronicznym bądź mechanicznym
    • 3-4 lat aktywnego doświadczenia w laboratorium badawczym lub w środowisku przemysłowym
    • Umiejętność opracowywania planów testów i przeprowadzania doświadczeń,
    • Umiejętność tworzenia, zarządzania projektami
    • Motywacja do usprawniania procesów, wprowadzania automatyzacji i standaryzacji
    • Biegła znajomość pakietu aplikacji Microsoft Office.
    • Duża umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
    • Mile widziane doświadczenie z oprogramowaniem do graficznej analizy i symulacji, MATLAB
    • Doświadczenie w modelowaniu 3D CAD.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami Product Lifecycle Management (PLM)
    • Znajomość ERP ,SAP
    • Mile widziana umiejętność tworzenia podstawowych aplikacji

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
    • Potrzebne narzędzia pracy i dużą samodzielność w działaniu
    • Stołówkę pracowniczą
    • Dofinansowane posiłki.
    • Prywatna opieka medyczna dla członków rodziny.
    • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów.
    Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres spółki

     Hoffman Schroff Poland Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 10
    58-200 Dzierżoniów

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.nvent.com/
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]