R&D Manager

Goldman Recruitment

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze produkcji aluminium, poszukujemy osoby na stanowisko R&D Managera.

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja projektów R&D związanych z technologią aluminium,

  • kierowanie pracą kilkunastoosobowego działu,

  • nadzór nad pracami badawczo-rozwojowymi,

  • identyfikacja i analiza problemów technicznych, działania zmierzające do ich rozwiązania oraz bieżące wsparcie zespołu bieżących wyzwaniach i poszukiwaniu optymalnych rozwiązań,

  • ścisła współpraca z innymi działami w organizacji i wsparcie techniczne dla Działu Produkcji,

  • raportowanie postępu prac.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowanie kierunki: inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn,

  • co najmniej 15-letnie doświadczenie w pracy przy projektach badawczo-rozwojowych/Działach R&D,

  • doświadczenie w branży produkcji aluminium - warunek konieczny,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami, metodologie zarządzania projektami mile widziane,

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem (delegowanie, motywowanie, inspirowanie),

  • wiedza z zakresu aluminium - warunek konieczny

  • biegła znajomość języka angielskiego, poziom min. C1,

  • umiejętność poszukiwania rozwiązań, kreatywność, proaktywna postawa.

Pracodawca oferuje

  • pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym o stabilnej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie + benefity dodatkowe,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość realnego wpływu na strategię i realizację projektów.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy