R&D Manager

Polski Ogród Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie badań i analiz konsumentów, nabywców, rynków, produktów, wspierających realizację celów marketingowych i sprzedażowych w ramach strategii rozwoju biznesu;

  • Koordynacja procesów badawczych, implementacja metodologii i narzędzi badawczych gwarantująca ich optymalny dobór i terminowość przy zachowaniu założonych standardów;

  • Syntetyzowanie danych i informacji z różnych źródeł w celu wydobycia insightów i wygenerowania rekomendacji dla bieżących działań marketingowych i sprzedażowych;

  • Identyfikowanie potencjalnych kierunków, nowych żródeł wzrostu biznesu w oparciu o analizy trendów rynkowych;

  • Wsparcie informacyjne i analityczne dla kadry zarządzającej w projektach strategicznych;

  • Zarządzanie projektami oraz współpraca z działem technicznym, produkcji, jakości, marketingu oraz technologii;

  • Współudział w procesach generowania i selekcji pomysłów na nowe produkty odpowiadające na określone potrzeby i oczekiwania konsumentów, jednocześnie stanowiące potencjał dla rozwoju biznesu;

  • Zarządzanie całym budżetem badawczym i podległym Zespołem.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 -letnie doświadczenie zawodowe w dziale Badań i Rozwoju w dużej firmie, zajmującej się produkcją żywności oraz 3 lata na stanowisku kierowniczym;

  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne (preferencyjnie technologia spożywcza);

  • Analogiczne doświadczenia zawodowe w dziale badań i rozwoju w przemyśle spożywczym;

  • Zorientowanie na współpracę z Zespołem, otwartość, gotowość do dzielenia się wiedzą oraz chęć rozwiązywania problemów technicznych;

  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu własnością intelektualną oraz wspieraniu kultury innowacyjnej;

  • Biegły angielski (C1);

  • Bardzo dobre zdolności adaptacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu i wysokiej orientacji na wynik;

  • Myślenie „Out of the box”, postawa „doer attitude”.

To oferujemy

  • Praca w otwartym, pozytywnym Zespole oraz możliwość wpółtworzenia ciekawych projektów;

  • Pracę pełną wyzwań w firmie, ciekawe projekty i pracę z profesjonalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą;

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z możliwością uzyskania bonusa (uzależnionego od uzyskanych wyników Spółki i realizacji zadań);

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon);

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów (prywatna opieka medyczna, mix świadczeń z ZFŚS, polisa na życie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. Mamy pozycję lidera w kategorii mrożonych warzyw i owoców. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza wysoka pozycja rynkowa, ale także nasze liczne nagrody dla marki i jej produktów, którymi zostaliśmy uhonorowani. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy