Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

R&D Product Engineer

ALMES POLAND sp. z o.o.

  • Towarowa 28A, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Towarowa 28A

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, modelowanie, prototypowanie komponentów dla wyrobów gotowych oraz na potrzeby wspomagania produkcji i kontroli jakości,

  • Rewizja i zatwierdzanie rysunków konstrukcyjnych,

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej wewnątrz, jak i u partnerów na zewnątrz organizacji,

  • Zatwierdzanie detali do produkcji i prowadzenie działań w celu osiągnięcia wymaganych poziomów specyfikacji,

  • Kontrolowanie stanu form wtryskowych i narzędzi u dostawców,

  • Przeprowadzanie testów niezawodności oraz współudział w definiowaniu i walidacji metod testowych na podstawie teorii o inżynierii niezawodności,

  • Prowadzenie projektów zmian inżynieryjnych,

  • Tworzenie i nadzór nad listami materiałowymi BOM,

  • Przygotowywanie planów wprowadzania projektów do produkcji.

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą chętnie pracującą w zespole, z osobami z różnych działów i lokalizacji,

  • Masz ambicje osiągania wyników, nie boisz się brać odpowiedzialności za zadania i chętnie podejmujesz wyzwania,

  • Masz co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy przy produkcji wielkoseryjnej z zastosowaniem detali z tworzyw sztucznych,

  • Masz doświadczenie przy projektowaniu detali w SolidWorks, potrafisz tworzyć rysunki i dokumentację techniczną,

  • Posiadasz wiedzę o materiałach i technologii produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych,

  • Znasz strukturę BOM i masz doświadczenie w pracy z systemem ERP,

  • Znasz narzędzia do oceny ryzyka stosowane na etapie rozwijania nowych wyrobów,

  • Posiadasz wykształcenie stosowne do obowiązków.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku i mocnymi planami rozwojowymi,

  • Uczestniczenie w projekcie budowy nowego zakładu w Świdnicy,

  • Stałe wynagrodzenie wraz z systemem premii,

  • Pracę w międzynarodowym zespole z dużym doświadczeniem,

  • Realną możliwość wprowadzania swoich pomysłów i rozwiązań.

Opis stanowiska: R&D Product Engineer

Jako Inżynier Produktu w Dziale R&D wspierasz uruchamianie nowych projektów, wprowadzasz zmiany konstrukcyjne w bieżącej produkcji oraz bierzesz czynny udział w kwalifikacji komponentów. Podejmujesz aktywne działania w fazie walidacji nowych narzędzi i akceptacji wyrobów do produkcji. Współpracujesz w ramach międzynarodowego zespołu i z przedstawicielami różnych działów.

ALMES jest partnerem dla największych liderów przemysłu AGD oraz dla małych i średnich firm specjalistycznych. ALMES wspiera swoich klientów w zakresie projektowania, prototypowania i dostaw silników elektrycznych oraz systemów dystrybucji powietrza na nich opartych. ALMES posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia na rynku międzynarodowym, a od 6-ciu lat skutecznie rozwija produkcję w zakładzie w Świdnicy.

Przewiń do profilu firmy