Oferta pracy

R&D Product Manager

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Numer ref.: /135/12/2020/KS

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwój operacyjnych i strategicznych koncepcji i metod działu R&D,
  • Projektowanie i definiowanie wytycznych dotyczących tworzenia nowych produktów
  • Projektowanie i optymalizacja procesów deweloperskich i konstrukcyjnych, procedur i narzędzi
  • Realizacja projektów deweloperskich i projektów klientów według założonego harmonogramu
  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji produktowej oraz przygotowanie katalogów i cenników asortymentu
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, instytucjami i uczelniami,
  • Negocjacje z dostawcami i klientami w obszarze implementacji i rozwoju nowych produktów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (technologia, projektowanie, zarządzanie projektami).
  • Doświadczenie w projektowaniu, konstruowaniu i rozwoju komponentów z drewna i metalu
  • Specjalistyczna wiedza z zakresu techniki, marketingu i sprzedaży
  • Znajomość programów CAD 3D
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Dostęp do najnowszych technologii i nowoczesnych narzędzi pracy.
  • Pakiet szkoleń i działań rozwojowych.
  • Możliwość pracy zdalnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy