Oferta pracy

R&D Researcher (Chemia budowlana)

SELENA FM S.A.

  • Pieszycka 1, Dzierżoniów
    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Pieszycka 1

Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie opracowywania nowych formuł produktów i ich modyfikacji

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych surowców i produktów oraz przygotowywanie raportów z określonych działań

  • Przeprowadzenie analiz porównawczych i przygotowywanie dokumentacji na podstawie przeprowadzanych badań

  • Aktywne poszukiwania i przygotowywanie raportów nt. nowych surowców, dostawców, materiałów i technologii

  • Opracowywanie i implementowanie dokumentacji wdrożeniowej i technologii produktu dla Działu Produkcji

  • Przygotowywanie próbek oraz sprzętu do testów laboratoryjnych

  • Rozwój innowacji poprzez dostarczanie pomysłów i propozycji nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne (chemia przemysłowa)

  • min 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • znajomości procesu projektowania wyrobów chemii budowlanej

  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • samodzielności, inicjatywa do działania i rozwoju

  • wysokich umiejętności komunikacyjnych do budowania relacji z klientami wewnętrznymi

To oferujemy

  • udział w innowacyjnych i międzynarodowych projektach R&D

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury globalnej Grupy Selena

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne