Oferta pracy

R&D Specialist

NATURATIV SP Z O OO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

NATURATIV - producent jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyków naturalnych w Polsce oferuje pracę w kreatywnym niewielkim zespole. Szukamy osób, które chcą aktywnie uczestniczyć w rozwoju marki na rynku polskim i zagranicznym.

R&D SPECIALISTNumer ref.: (praca biurowa, możliwość pracy zdalnej w ustalonym zakresie

Zadania:

  • współpraca z laboratorium technologicznym, koordynowanie  procesu powstawania nowego produktu
  • wyszukiwanie, kwalifikowanie naturalnych surowców kosmetycznych, współpraca z dostawcami
  • współpraca z laboratoriami zewnętrznymi i kontrola nad badaniami kosmetyków
  • prowadzenie dokumentacji surowcowej i produktowej zgodnie z legislacją kosmetyczną
  • notyfikacja produktów w bazie CPNP
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (Dział Marketingu, Dział Handlowy, Produkcja)
  • przygotowywanie opisów produktów i surowców na etykiety, korekta zgodnie z aktualną legislacją kosmetyczną
  • prowadzenie procesu certyfikacji kosmetyków naturalnych i organicznych w NATRUE
  • udział w audytach organów kontrolujących, w tym w audytach NATRUE
  • śledzenie zmian w prawie kosmetycznym i trendach surowcowych oraz kosmetycznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: chemia kosmetyczna, biotechnologia, farmacja lub pokrewne
  • wiedza z zakresu chemii kosmetycznej i kosmetologii
  • min. 4 lata doświadczenia w firmie kosmetycznej, mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, sumienność i terminowość
  • oczekiwane doświadczenie w pracy z kosmetykami naturalnymi oraz mile widziane doświadczenie w certyfikacji NATRUE lub COSMOS

Oferujemy:

  • umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat (pierwsza umowa na czas określony)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobycia doświadczenia poprzez uczestniczenie w ciekawych, innowacyjnych projektach

Lokalizacja: Konstancin – Jeziorna tuż obok Parku Zdrojowego. Biuro naprzeciwko przystanku autobusowego. Świetne połączenie ze stacji metra Kabaty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy