Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

R Developer

Avenga Poland

70,00110,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

We are looking for an R-developer for our client from the pharmaceutical industry,

Technologie u pracodawcy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Develop, maintain and deploy the front and back end code of the application

  • Troubleshoot and bug fix reported issues with the system

  • Keep the code libraries and based technology up to date

  • Create and maintain documentation for the application

Wymagania pracodawcy

  • Proficiency in R programming including documented experience with package development according to best practices

  • Experience with R packages commonly used for data munging and visualisation (dplyr, ggplot2, plotly,, etc.)

  • Creating dashboard visualisations with R Shiny.

  • Experience with modern R frameworks such as the tidyverse, data.table, or similar.

  • Basic shell scripting skills, experience with version control.

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • u klienta
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy