Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

R Developer (zdalnie)

IT KONTRAKTO firmie

  • Ludwinowska 7
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

IT KONTRAKT

Ludwinowska 7

Kraków

Czy programowanie w R to to z czym miałeś/-aś do czynienia? Chcesz się dalej w tym rozwijać? Jeśli odpowiedź brzmi "tak" - dołącz do naszego zespołu, który zajmuje się tworzeniem dużych systemów w branży bankowej! Praca jest w 100% zdalna.

R Developer (zdalnie)Numer ref.: WR/DRR/WAW/10/P

Obowiązki:

  • Samodzielne tworzenie narzędzi i modeli obliczeniowych (przede wszystkim R)
  • Przeprowadzanie złożonych analiz ilościowych / statystycznych
  • Rozwój i budowa predykcyjnych modeli statystycznych na potrzeby oceny ryzyka kredytowego
  • Tworzenie raportów i prezentacji podsumowujących wykonane prace analityczne

Wymagania:

  • Min. 2 lat doświadczenia w roli programisty
  • Bardzo dobra znajomość R (wersja 3.2.4)
  • Znajomość JIRA, GIT
  • Znajomość j. angielskiego - min. B2
  • Znajomość Pythona lub SAS będzie dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko R Developera.

Ogłoszenie archiwalne