Oferta pracy

R2R Accountant (Fixed Assets)

INEA S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI Z TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ

Poznaj swoje zadania

  • aktywny udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych
  • udział w procesie badania sprawozdań finansowych - przygotowywanie danych, udzielanie informacji itd.
  • odpowiedzialność za kontrolę merytoryczną i prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, w tym dofinansowanych ze środków unijnych
  • odpowiedzialność za procedurę rozliczania inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie niezbędnych ewidencji księgowych
  • odpowiedzialność za ewidencję pożyczek, kredytów, leasingów oraz innych źródeł finansowania
  • przygotowywanie raportów i danych dla potrzeb zarządczych
  • przygotowywanie deklaracji i sprawozdań do US, GUS, NBP i innych urzędów
  • dbałość o prawidłowość ewidencji księgowej operacji gospodarczych - bieżąca kontrola finansowo-księgowa
    i uzgadnianie sald kont bilansowych
  • weryfikacja odpowiedniej kwalifikacji dokumentów pod kątem prawidłowości rozliczenia VAT oraz ich zaliczenia do kosztów podatkowych, przeprowadzanie okresowych przeglądów księgowo-podatkowych
  • kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • udział w projektach z obszaru księgowości i raportowania

Spełniasz poniższe? Wyślij CV!

  • minimum 3 lata doświadczenia w księgowości w obszarze prowadzenia ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki, ekonomia)
  • dobra znajomość prawa bilansowego i podatkowego
  • umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków
  • systematyczność, dokładność i terminowość w realizacji codziennych zadań
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • wysoko rozbudowane umiejętności współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • umiejętność pracy z wieloma szybko zmieniającymi się priorytetami
  • inicjatywa w działaniu i gotowość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • praktyczna znajomość MS Office

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 25 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • weekend zaczynamy w piątek o 14:00
  • rowerownia i prysznic w biurze dla aktywnych 😊
  • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą
  • LuxMed – prywatna opieka medyczna
  • Multisport dla ciała i MyBenefit dla ducha
  • Friends & Mates – usługi INEA na super warunkach

Benefity, na które możesz liczyć:

  • stały
    rozwój
  • rekrutacje wewnętrzne
  • dofinansowanie urlopu
  • karta Multisport
  • opieka medyczna
  • niezbędne narzędzia

Zobacz, jak przebiega rekrutacja:

  • Daj sobie szansę
    i wyślij do nas CV
  • Zainteresowałeś nas?
    Zaprosimy Cię na spotkanie
  • Poznajmy się!
    Spotkasz się z HR i przyszłym szefem
  • Oddzwonimy
    do Ciebie z pełną informacją zwrotną
  • Witamy w INEA!
    Właśnie dołaczyłeś do zespołu
    Dobrych Ludzi od Internetu

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy