Oferta pracy

R2R Accountant

INEA S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych, w tym kalkulacja: zaliczki na poczet podatku dochodowego CIT, podatku odroczonego, kosztów finansowania dłużnego, przeszacowanie walut

  • przygotowywanie deklaracji i sprawozdań do US, GUS, NBP i innych urzędów

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości

  • dbałość o prawidłowość ewidencji księgowej operacji gospodarczych - bieżąca kontrola finansowo-księgowa i uzgadnianie sald kont bilansowych

  • weryfikacja odpowiedniej kwalifikacji dokumentów pod kątem prawidłowości rozliczenia VAT oraz ich zaliczenia do kosztów podatkowych, przeprowadzanie okresowych przeglądów księgowo-podatkowych

  • aktywny udział w procesie badania sprawozdań finansowych - przygotowywanie danych, udzielanie informacji itd.

  • przygotowywanie raportów i danych dla potrzeb zarządczych

  • kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • udział w projektach z obszaru księgowości i raportowania

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w zależności od doświadczenia i kompetencji kandydata zaproponujemy stanowisko R2R Accountant lub R2R Senior Accountant)

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki, ekonomia)

  • dobra znajomość prawa bilansowego i podatkowego

  • umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków

  • systematyczność, dokładność i terminowość w realizacji codziennych zadań

  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

  • wysoko rozbudowane umiejętności współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • umiejętność pracy z wieloma szybko zmieniającymi się priorytetami

  • inicjatywa w działaniu i gotowość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • praktyczna znajomość MS Office

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu (możliwa 100% praca zdalna)

  • Stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie 600 tys. gospodarstw domowych w kraju oraz INEA - dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego usług korzysta każdego dnia ponad 295 tys. klientów.

  • w razie konieczności możliwość korzystania z przestrzeni biurowej

  • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą

  • prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich

  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych

  • coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile

  • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!