Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Radca Prawny

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FONBUD jest firmą działającą na polskim rynku od 1988r. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych i utrzymaniowych. Dbamy o profesjonalizm zatrudnianej kadry i jej wysokie kompetencje. Swoje usługi świadczymy w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta.

    Zatrudnimy:

    Radcę Prawnego
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • doradztwo prawne,  w tym sporządzanie opinii prawnych,
    • opiniowanie projektów umów i regulaminów wewnętrznych Spółki,
    • sporządzanie pism procesowych,
    • sporządzanie projektów regulacji wewnętrznych,
    • reprezentacja spółek z grupy kapitałowej przed instytucjami prawnymi,
    • reprezentowanie spółki przed sądami powszechnymi,
    • reprezentowanie spółki w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych,
    • zarządzenie ryzykiem prawnym przedsiębiorstwa,

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe prawnicze,
    • minimum 5 - letni okres zatrudnienia na stanowiskach związanych z obsługą prawną,
    • dobra znajomość prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego
    • znajomość prawa spółek, prawa cywilnego i gospodarczego,
    • znajomość zagadnień stosunków zobowiązaniowych, transakcji finansowych,
    • mile widziana znajomość języka angielskie,
    • umiejętności komunikacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • zdolności negocjacyjne,
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

    Oferujemy:

    W zamian oferujemy ciekawą, pełną wyzwań współpracę oraz możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.