Logo Pracuj.pl

Radca

PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACYO firmie

PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY

Aleja Tadeusza Kościuszki 123

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kancelarii Okręgowego Inspektoratu Pracy,
  • przyjmowanie korespondencji wpływającej za pośrednictwem operatora pocztowego, dostarczanej osobiście, za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail, faks oraz ePUAP) i rejestrowanie jej w systemie elektronicznego obiegu dokumentów (SEOD),
  • prowadzenie oraz obsługa składów chronologicznych przesyłek wpływających do kancelarii OIP,
  • przygotowywanie oraz zapewnienie prawidłowej wysyłki korespondencji wychodzącej,
  • prowadzenie książki pocztowej nadawczej poczty wychodzącej i rejestrowanie zwrotnych potwierdzeń odbioru.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub sekretariacie administracji publicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietów MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, łatwość komunikacji, rzetelność, dokładność,
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane,
  • umiejętność posługiwania się językiem migowym – mile widziana,
  • znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych do ustawy, umiejętność korzystania z przepisów, ich interpretacji i stosowania - mile widziana.

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 31.01.2023
  • osobiście

    Miejsce składania dokumentów i oświadczeń:

    Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi

    Al. Kościuszki 123

    90-441 Łódź

    [email protected] z dopiskiem: „oferta pracy – radca”

Termin składania dokumentów i oświadczeń: 31.01.2023 r.

O ważności oferty kandydata/kandydatki decyduje data wpływu do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi. Dokumenty otrzymane po terminie lub niespełniające wymogów formalnych, określonych w ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane.

90-441 Łódź

Inne informacje:

Do składania ofert pracy zachęcamy również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, o czym zostaną poinformowani telefonicznie.

Oferty pracy niewykorzystane w procesie naboru są niezwłocznie niszczone po jego zakończeniu, jednak nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia publikacji ogłoszenia o naborze.

Informację o zakończeniu naboru publikuje się na stronie internetowej biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Inspekcji Pracy w terminie 30 dni od dnia jego zakończenia. Informację publikuje się na okres 14 dni.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1) list motywacyjny i życiorys wraz z danymi umożliwiającymi kontakt z osobą składającą ofertę (numer telefonu, adres e-mail);

2) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku;

3) oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz o wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie do celów naboru;

Państwowa Inspekcja Pracy

90-441 Łódź

ogłasza nabór na stanowisko: radca - 1 etat (umowa na zastępstwo)

Miejsce wykonywania pracy:

Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi al. Kościuszki 123

Wymiar czasu pracy: pełny

Wymagania kwalifikacyjne w zakresie wykształcenia i stażu pracy:

• Wykształcenie wyższe,

• minimum 1 rok stażu pracy.

Radca, Aleja Tadeusza Kościuszki 123, Śródmieście, Łódź