Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny / Adwokat

Kacprzak Radcy Prawni

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie bieżącej pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, podmiotów korporacyjnych, w tym podmiotów zagranicznych;

  • sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów prawnych;

  • reprezentacja przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi;

  • identyfikacja problemów prawnych oraz ocena ryzyka;

  • praca stacjonarna w biurze Kancelarii w Gdańsku.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych;

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego (materialnego i procesowego), gospodarczego, w tym z zakresu prawa handlowego;

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) umożliwiająca pracę w tym języku;

  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę w tym języku;

  • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów;

  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie.

To oferujemy

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycie cennego doświadczenia w kancelarii świadczącej usługi na arenie międzynarodowej (www.kacprzak.com.pl).