Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny / Adwokat

Cross Finance SA

  • Chłopska 53, Gdańsk, Gdańsk

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych

  • przygotowywanie pism procesowych oraz działanie jako pełnomocnik procesowy w postępowaniach sądowych, administracyjnych,

  • udzielanie opinii, porad, wyjaśnień i konsultacji prawnych,

  • opracowywanie i opiniowanie projektów umów i innych dokumentów o charakterze prawnym

  • przygotowywanie odpowiedzi na pisma urzędowe,

  • udział w tworzeniu i redagowaniu wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur itd.),

  • pomoc w obsłudze spraw wynikających z bieżącej działalności firmy.

Nasze wymagania

  • radca prawny/adwokat posiadający doświadczenie procesowe

  • znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i kontraktowego

  • analityczny sposób myślenia

  • umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista i kultura języka polskiego

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu

  • umiejętności organizacyjne; decyzyjność i samodzielność w obsłudze zleceń

To oferujemy

  • umowę o współpracy (B2B)

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

  • samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • pracę w otoczeniu ciekawych projektów i różnorodnych Klientów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Firma Cross Finance, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami.

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko Radcy Prawnego/Adwokata w celu podjęcia współpracy w świadczeniu usług prawnych w szczególności w zakresie prowadzenia postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych .

Radca Prawny, Adwokat odpowiedzialny będzie za prowadzenie spraw na etapie przedsądowym oraz sądowym, w szczególności będzie zobowiązany do analizy spraw, przygotowania pism przedprocesowych oraz procesowych a także reprezentowania w sądzie.

Przewiń do profilu firmy