Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny / Adwokat (In-house)

Elemental Holding S.A.

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy projektach fuzji i przejęć, badanie stanu prawnego spółek, tworzenie i opiniowanie dokumentów;

  • tworzenie i analiza umów handlowych oraz innych umów w obrocie gospodarczym;

  • opiniowanie dokumentacji prawnej;

  • udział w procesach pozyskiwania finansowania;

  • współpraca z kancelariami zewnętrznymi, notariuszami, doradcami podatkowymi.

Nasze wymagania

  • uprawnienia radcy prawnego/adwokata;

  • biegła znajomość języka angielskiego (w tym języka prawniczego);

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;

  • mile widziane doświadczenie jako prawnik wewnętrzny (in-house);

  • doświadczenie zawodowe powyżej 3 lat;

  • bardzo dobra praktyczna znajomość prawa handlowego i prawa cywilnego;

  • doświadczenie w procesach fuzji i przejęć, w tym w projektach międzynarodowych;

  • umiejętność samodzielnego, równoległego prowadzenia kilku projektów;

  • komunikatywność i otwartość;

  • dokładność i skrupulatność;

  • umiejętność kompleksowego analizowania zagadnień prawnych;

  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Lex, Legalis);

  • chęć nawiązania długoterminowej współpracy.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobywania dalszego doświadczenia zawodowego;

  • pracę przy ciekawych, międzynarodowych i wymagających projektach;

  • współpracę z doświadczonymi pracownikami Spółki;

  • pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Elemental Holding S.A. specjalizuje się w zarządzaniu spółkami z branży recyklingu, przetwórstwa metali, oraz obrotu surowcami wtórnymi. Jest wiodącą w swojej branży grupą kapitałową zarówno na polskim, jak i europejskim rynku.

Przewiń do profilu firmy