Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny/ Adwokat - In-house lawyer

British Automotive Holding S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa postepowań sądowych, egzekucyjnych i pozasądowych,

  • sporządzanie opinii prawnych,

  • tworzenie i negocjacje umów, kontraktów handlowych i porozumień biznesowych,

  • realizowanie obsługi prawnej Spółek należących do Grupy Kapitałowej,

  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem regulacji wewnętrznych,

  • realizacja zadań powierzonych przez Zarząd i Dyrektora działu prawnego,

  • współpraca z poszczególnymi działami Spółek należących do Grupy Kapitałowej.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym podmiotu z branży motoryzacyjnej lub handlowej,

  • wykształcenie wyższe na kierunku Prawo i wpis na listę Radców Prawnych/ Adwokatów,

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego (w tym procedury cywilnej), gospodarczego i handlowego,

  • dyspozycyjność, samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy w Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

British Automotive Holding S.A.

British Automotive Holding S.A. to podmiot notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych, który poprzez spółki zależne, prowadzi na polskim rynku sprzedaż samochodów, części zamiennych i akcesoriów oraz kompleksową obsługę serwisową marek Jaguar, Land Rover oraz Aston Martin.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe na temat ogłoszeniodawcy: www.ba-holding.pl

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.