Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny – Adwokat

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. z siedzibą we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem i planowanym rozpoczęciem działania biur terenowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Radca Prawny – Adwokat Numer ref.: BIWKRP/02/2021

Kancelaria specjalizuje się w sprawach uzyskiwania świadczeń na rzecz Konsumentów od podmiotów rynku finansowego.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii
  • udział w rozprawach,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem,

Wymagania:

  • uprawnienia zawodowe adwokata/radcy prawnego, rozpoczęta aplikacja adwokacka/ radcowska,
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami,
  • ruchome godziny pracy (rozpoczęcie pracy w godzinach 7:00-11:00),
  • praca zdalna / biurowa w systemie 3/2 (możliwość indywidualnego ustalenia),
  • prywatna opieka medyczna EnelMed,
  • dofinansowanie do karty Benefit/Ubezpieczenia,
  • wyjścia/imprezy integracyjne,
  • firma przyjazna osobom z niepełnosprawnościami,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ
z podanym w temacie nr ref.: BIWKRP/02/2021

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.
Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej informacji o Nas znajdziesz na: https://bochenekiwspolnicy.pl/

Ogłoszenie archiwalne